Kupując złoty pierścionek, skupiamy się na jego pięknie, zdobnictwie i kamieniach, a także na mniej lub bardziej znaczącej osobie – surowcu, złocie. Możesz go do tego wykorzystać, ponieważ na polskim rynku jest kilka prób złota do wyboru. Nie jest jasne, co właściwie oznacza słowo „test złota”. Wybór produktu spełniającego nasze wymagania to trudne zadanie.

Czym dokładnie jest „test na złoto”?

Inna metoda opisu zawartości złota w stopie: od jego próby do procentu wagowego. Pozostaje czyste złoto, ale wiem też, że wyrób złotnika jest wykonany z domieszek metali, aby zapewnić jego długoterminową żywotność. Dostępnych jest do 999, 960, 755, 585, 375, 333 uncji próbek złota. Dodatkowo zawartość złota w tych próbkach waha się od 99,95% do 96,50% do 37,33% i 37,50% w każdej. Posiadanie większego procentu złota sprawia, że ​​produkt jest cenniejszy i bezcenny. Zaleca się również, abyśmy byli wrażliwi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stosować się do tej rady. Fałszywa złota próba, proces i szlachetność produktu są przykładami procesu, który jest jednym z sugerowanych środków zaradczych. Aby uniknąć nieporozumień co do autentyczności gotowych wyrobów ze złota, są one wyraźnie ostemplowane odpowiednimi oznaczeniami.

Jaki odcień złota należy wybrać?

Białe złoto staje się coraz bardziej popularne jako złoty kolor, podobnie jak bardziej tradycyjne żółte i złote odcienie metalu szlachetnego. Atrakcyjnym odcieniem jest również różowe złoto, które ładnie współgra z brylantami. Wykorzystanie czarnego złota w nowoczesnych pierścionkach zaręczynowych to wyjątkowa innowacja na polskim rynku. Kupującym spodoba się szeroka gama opcji kolorystycznych, które pozwalają na logiczne dopasowanie do osobistych preferencji.