Dzisiejsi klienci mogą być nieco zakłopotani różnorodnością pierścionków zaręczynowych na rynku. Czy powinieneś wybrać bardziej tradycyjny wygląd? Alternatywnie możesz wybrać nowoczesny pierścionek z wyjątkowym kamieniem szlachetnym. Dostępnych jest wiele opcji; warto spojrzeć na te najpopularniejsze!

Niedopowiedziany urok ponadczasowo pięknych dzieł sztuki

Klasyczne pierścionki zaręczynowe wyróżniają się elegancją, ponadczasowością i długotrwałym pięknem. Są one zazwyczaj wykonane ze złota 585, bardzo niedrogiego stopu, który oferuje wyjątkową wartość. Diamenty są najpowszechniejszym kamieniem szlachetnym używanym w tradycyjnych pierścionkach zaręczynowych ze względu na swój niezwykły blask, kształt i długowieczność. Należy pamiętać, że diamenty mają najwyższą ocenę w skali Mohsa, co oznacza, że ​​tylko inny diament może zarysować diament. Modele z łańcuszkiem z brylantem w koronie to klasyczne pierścionki zaręczynowe, ponieważ są widoczne na kobiecej dłoni, dokładnie pasują do jej obrączki i eksponują kamień.

Współczesne pierścionki zaręczynowe są dalekie od..

Poszukując pierścionka, który wyróżni Cię z tłumu, warto przyjrzeć się nowoczesnej biżuterii. Projektanci w tym scenariuszu używają różowego lub nawet czarnego złota, a także wyjątkowych kamieni szlachetnych, które pod względem estetyki dorównują diamentom lub nawet je przewyższają. Kamienie takie jak szafiry, rzadkie tanzanity i fascynujące szmaragdy są używane w nowoczesnych pierścionkach, które można nosić samodzielnie lub w połączeniu z mniejszymi brylantami i kamieniami półszlachetnymi. W przeciwieństwie do tradycyjnych pierścieni, stosowane są cięcia markiz, cięcia owalne, cięcia poduszek i cięcia gruszek.